• Inspiruje
  nas natura!

  Zobacz wszystkie produkty w naszym sklepie

 • Stwórz
  piękne wnętrze
  z ekskluzywnymi
  choinkami
  Clarex

 • Tworzymy choinki
  z gotowym oświetleniem LED

 • Zaskocz
  swoich bliskich
  naturalnością
  choinek Clarex

Clarex Choinki Ribbon

Kolekcja marki CLAREX

to ponad 50 modeli choinek!

zobacz wszystkie

POZNAJ ZALETY CHOINEK

CLAREX

Światowa jakość

Nasze drzewa są zaprojektowane z mieszanek igieł Still Real i tradycyjnej foli PVC dla optymalnego realizmu, pełności i trwałości. Stworzone tak, aby były z Wami wiecznie.

Oszałamiający realizm

Nasze drzewa są zaprojektowane z mieszanek igieł Still Real i tradycyjnej foli PVC dla optymalnego realizmu, pełności i trwałości. Stworzone tak, aby były z Wami wiecznie.

Szeroki zakres <<cen>>

Szeroki zakres cen

Stale rośnie liczba naszych, zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że “rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo, po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną” - Aldo Gucci 1938r.

Bezpieczne <<użytkowanie>>

Bezpieczne użytkowanie

Specjalna miękkość i kształt igieł sprawia, że są bezpieczne dla dłoni. Ma to istotny wpływ podczas rozkładania/składania choinki oraz jej ubierania.

Zapach <<żywej choinki>>

Zapach żywej choinki

Choinki CLAREX zaskoczą Ciebie i Twoich gości także naturalnym zapachem! Chcemy, aby nasze drzewka cieszyły wiele zmysłów. Zapytaj o tę opcję kontaktując się z nami.

niespotykana Gęstość i wytrzymałość

Choinki CLAREX z każdej strony są tak gęste, że mogą stać na środku salonu. Nie ma obawy, że gdziekolwiek pojawi się wolna przestrzeń.

Dzięki dużej sztywności gałęzi, utrzymają one nawet bardzo ciężkie ozdoby. Pamiętaj: aby realnie ocenić gęstość choinek, porównaj ich wagę. Im więcej gałązek, tym cięższa choinka.

Różne <<warianty>>

Różne warianty

Większość naszych choinek dostępnych jest w różnych wysokościach (od 40 do 400cm). W naszej kolekcji znajdują się drzewka o smukłym oraz szerokim kształcie, o różnym odcieniu zieleni i kształcie igieł. Oferujemy również ekskluzywne modele (np. ze zintegrowanymi lampkami LED) oraz serie limitowane.
Co różni nasze poszczególne choinki?

 • wysokość

  wysokość

 • szerokość

  szerokość

 • kolor

  kolor

 • IntegraLED

  IntegraLED

 • SnapTREE

  SnapTREE

 • szyszki

  szyszki

 • stojaki

  stojaki

 • materiał

  materiał

Komfort <<i wygoda>>

Komfort i wygoda

Złożenie/rozłożenie choinek jest dziecinnie proste. Każda z nich składa się z 2-3 części, które wystarczy nałożyć na siebie. Do każdego egzemplarza dołączamy prostą i bardzo krótką instrukcję. Dzięki podziałowi, choinkę łatwiej jest przechowywać.

Zobacz jakie to proste!
OPCJA <<SnapTREE>>

OPCJA SnapTREE

Autorska technologia samo rozkładających choinek. System pozwala w bardzo łatwy sposób rozłożyć, jaki i zdemontować choinkę. Gałęzie wyposażone są w specjalny element umożliwiający automatyczne rozkładanie. Wystarczy postawić złożoną choinkę na stojaku, aby jej gałęzie same ułożyły się pod odpowiednim kątem. System zdecydowanie ułatwia także spakowanie choinki do kartonu, w celu przechowania jej na kolejne lata.

Bezpieczna Stabilność

Choinki dostarczamy ze stabilnymi i ekstra wytrzymałymi stojakami. Dzięki nim, drzewka stoją prosto, nawet przy dużym, nierównomiernym obciążeniu gałęzi. Posiadamy w ofercie:

- stojaki metalowe, plastikowe i drewniane,
- skrzynie drewniane,
- naturalne pnie w donicy,
- donice metalowe LED,
- inne.
Bezpieczna <<Stabilność>>
NATURALNY <<PIEŃ>>

NATURALNY PIEŃ

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy choinki z efektem naturalnego pnia. Podkreśla on nasze dążenia do sytuacji, w której niemożliwe stanie się odróżnienie żywej choinki od choinki Clarex.

KWADRATOWE <<ŁĄCZENIA>>

KWADRATOWE ŁĄCZENIA

Wiele z naszych choinek posiada kwadratowe łączenia pnia. Jest to niezwykle ważny element, który zabezpiecza poszczególne sekcje choinki przed obrotem względem siebie.

OPCJA <<IntegraLED>>

OPCJA IntegraLED

Tworzymy choinki z gotowym oświetleniem. Lampki profesjonalnie i równomiernie zamontowane są na poszczególnych gałązkach. Przewody poprowadzone są tak, aby ułatwić Ci dekorację drzewka. Cały zestaw oświetlenia montowany jest ręcznie.

Wysokość choinki zawsze podajemy wraz ze stojakiem
Komplety w jednym stylu

Choinka jest nie tylko elementem tradycji świątecznej, ale odgrywa także dużą rolę w wystroju wnętrza. Klienci, którzy dbają o spójny wygląd ozdób świątecznych, znajdą w ofercie Clarex choinki, wianki oraz girlandy stworzone w jednym stylu, z tych samych materiałów.

Przy zakupie o wartości 1-500 PLN cena wysyłki wynosi 20 PLN.
Przy zakupie o wartości 501-999 PLN cena wysyłki wynosi 49 PLN.
Choinki pakujemy w bardzo wytrzymały,
5-cio warstwowy karton. Towar dostępny w magazynie.