HURT

Sprawdź korzyści płynące ze współpracy z nami

Showroom w twoim biurze

zobacz niżej

Własny transport

zobacz niżej

Profesjonalne zdjęcia i filmy

zobacz niżej

Indywidualne produkty

zobacz niżej

Numery kont bankowych

zobacz niżej

Showroom w twoim biurze

Wszystkich klientów zapraszamy do naszego biura. W show-roomie można dotknąć, zobaczyć, sprawdzić jakość naszych drzewek oraz obejrzeć najnowsze kolekcje. Uwielbiamy rozmawiać z klientami, poznawać potrzeby i spełniać ich oczekiwania. Jeśli nie możesz przyjechać do nas, my przyjedziemy do Ciebie. Każdy klient po wcześniejszym kontakcie i wyborze poszczególnych modeli może zobaczyć je w swoim biurze. Zadzwoń, zamów, my przyjedziemy i pokażemy Ci nasze drzewka.

Własny transport

Przy zamówieniach hurtowych jesteśmy w stanie dostarczyć towar pod wskazany adres w kraju, jak i za granicą. Nie ma takiego miejsca gdzie nie jesteśmy w stanie dostarczyć naszych choinek. Koszty transportu ustalane są indywidualnie z klientem w zależności od ilości i terminu zamówienia. Istnieje również możliwość odbioru zamówienia własnym transportem. Nasi pracownicy pomogą Ci przy załadunku.

Profesjonalne zdjęcia i filmy

Dysponujemy bazą tysięcy profesjonalnych zdjęć, które możemy udostępnić wybranym klientom hurtowym. Posiadanie gotowych zdjeć przyspieszy Ci wprowadzenie produktów do sprzedaży i pozwoli zaoszczedzić na kosztach sesji zdjęciowych. Zdjęcia choinek tworzymy w profesjonalnym, szarym studiu fotograficznym, dzięki czemu np. kolor ścian nie wpływa na kolor fotografowanych drzewek. Przed każdą sesją kalibrujemy aparat, aby wiernie odwzorować rzeczywisty kolor choinek na zdjęciach. Dysponujemy spektrofotometrem – urządzeniem, które pobiera dokładną próbkę koloru z dowolnego przedmiotu, także mamy możliwość sprawdzenia czy kolor przedmiotu na zdjęciu pokrywa się z kolorem próbki. Zawsze pokazujemy każdy szczegół choinki.

Indywidualne produkty

Dla firmy Clarex nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia, oparte na specyfikacji klienta czy wspólnym nowatorskim projekcie. Jesteśmy bardzo elastyczni. Przed masową produkcją możemy stworzyć prototyp drzewka w oparciu o ustalone wytyczne. Na życzenie produkujemy również choinki z logiem klienta.

  • DOWOLNY KOLOR CHOINKI
  • INDYWIDUALNE PARAMETRY
  • INSTRUKCJA W TWOIM JĘZYKU
  • TWOJE LOGO NA PRODUKTACH