FIRMA CLAREX

Znajdziesz tu informacje o naszej firmie, produkcji, a także poznasz naszą historię.

 • BYŁO

  „Już jako 6 letni chłopiec obserwowałem produkcję choinek. To były lata, w których wszystko się zaczęło, bo właśnie wtedy rodzice rozpoczęli własną produkcję. Podczas tych wszystkich lat uświadomiłem sobie, że do stworzenia piękniej choinki potrzebne są trzy rzeczy: dużo cierpliwości, pasji i materiału dobrej jakości. Na tych trzech wartościach zbudowana została moja firma. Pierwsze drzewko wyprodukowałem z pomocą ojca w 2015 roku.” / Konrad Jasik
 • JEST

  Firma Clarex powstała w 2015 roku. Obecnie zajmuje powierzchnie 700 m2. Dysponuje sporym parkiem maszynowym, liczącym już 30 nowoczesnych maszyn. Zatrudniamy 25 wykwalifikowanych pracowników. Stale wdrażamy nowe technologie zarówno w procesie produkcji jak i użytkowania produktów.
 • BĘDZIE

  Planujemy rozwijać naszą ofertę o nowe modele choinek dedykowanych do domu. Dużą uwagę skupiamy także na tworzeniu wyższych choinek (do 6m). Oferta będzie skierowana do hoteli, salonów, instytucji państwowych oraz firm i korporacji.
<<NASZA>> MISJA

NASZA MISJA

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy skrupulatnie weryfikują jakość towaru. Misją jest także edukowanie konsumenta. Chcemy nauczyć go jak odróżnić dobrą, trwałą choinkę od kiepskiej. Z naszego poradnika dowiesz się na co zwracać uwagę kupując drzewko w internecie i w sklepie stacjonarnym. Co jest ważne oceniając jej wygląd, wygodę użytkowania, bezpieczeństwo, trwałość itd.

zobacz poradnik
 • 1. PROJEKTOWANIE

  Choinki marki Clarex projektujemy na wzór żywych drzewek. Nasz dział projektowy dba o każdy szczegół począwszy od kształtu, koloru i rozmieszczenia igieł, po kształt, wielkość gałęzi i całej choinki. Inspiracje czerpiemy z natury. Realizm gałązek otrzymujemy także dzięki wyselekcjonowaniu najwyższej jakości materiałów. Oryginalny projekt jest podstawą do stworzenia niepowtarzalnego efektu choinki, która postrzegana jest jako prawdziwa.

 • 2. DOBÓR MATERIAŁÓW

  Nasi specjaliści wyszukują materiały najwyższej jakości, które oprócz walorów estetycznych są także bezpieczne dla ludzi i środowiska. Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Przede wszystkim materiał jest trudno palny, co daje poczucie bezpieczeństwa. Rocznie do produkcji choinek zużywamy ponad 100 ton foli PVC, 80 ton drutu, 1 000 000 gałązek PE oraz mnóstwo naturalnych szyszek.

 • 3. PRODUKCJA

  Produkcja naszych choinek wymaga użycia specjalistycznych maszyn oraz zaangażowania i pasji wykwalifikowanych pracowników. Nasze maszyny to w większości nowoczesne półautomaty. Używamy ich do usprawnienia pracy na produkcji oraz zwiększenia precyzji wykonywanych projektów. Pozwalają również na tworzenie elementów, których nie da się wykonać manualnie.

 • 4. PRACA RĘCZNA

  Pracownicy są dla nas niezwykle ważni. Wspólnie tworzymy jedną, trwałą rodzinę, a o każdego pracownika dbamy równie mocno jak o naszą markę. Choinki tworzone w systemie „StillReal” wykonywane są w 100% ręcznie. Drzewka dorastając w rekach zdolnych, kreatywnych i zadowolonych pracowników osiągają poziom najwyższej, światowej jakości.

 • 5. KONTROLA JAKOŚCI

  Każdy kawałek foli, fragment drutu, czy gałązka kilkakrotnie ma bezpośredni kontakt z pracownikiem. Taka technika wykonywania choinek pozwala na ciągłą kontrolę tworzonego produktu. Dodatkowo gałązki choinek oplatane są specjalistyczną nicią, która daje trwałość oraz poprawia wygląd drzewka.